فسفاتیدیل سرین

تمرکز. انرژی. حافظه. حال خوب. چهار چیزی که همه ما خواهان داشتن آنها به میزان زیاد تا آخر عمر خود هستیم. آیا فسفاتیدیل سرین میتواند در این زمینه به ما کمک کند؟
شناسه کالا در انبار: 383908-63-2
تماس برای قیمت

تمرکز. انرژی. حافظه. حال خوب. چهار چیزی که همه ما خواهان داشتن آنها به میزان زیاد تا آخر عمر خود هستیم. آیا فسفاتیدیل سرین میتواند در این زمینه به ما کمک کند؟ تحقیقات ثابت کرده‌اند که میتواند. همه ما میدانیم که داشتن انگیزه و یادآوری وظایف ساده در دوران جوانی امری عادی تلقی‌ میشود. اما به هر حال، همچنان که ما با پروسه اجتناب ناپذیر پیری روبرو میشویم، یادآوری مسائل و داشتن انگیزه لازم آنچنان هم آسان نمیباشد. در این زمان ما شروع به فراموش کردن چیز‌های کوچک می‌کنیم و به راحتی‌ از مسیر اصلی‌ دچار انحراف میشویم.

دیگر آن نیروی جوانی را در پاهای خود حس نمی‌کنیم و کم کم دستاورد‌های ما کمتر میشود. نه تنها بدن ما دچار پیری میشود، بلکه مغز ما نیز شروع به تخریب می‌کند. این جزئی از زندگی‌ است. متاسفانه ما نمیتوانیم از پیری مغز به شکل کامل جلوگیری کنیم اما قطعا میتوانیم سرعت این فرایند را از طریق مصرف نوتروپیک هایی نظیر فسفاتیدیل سرین کندتر کنیم.

حفاظت از عصب‌ها و ترمیم مغز دو مورد از مزایای فراوان فسفاتیدیل سرین می‌باشد که ما در این مقاله در مورد آن صحبت خواهیم کرد. اگر شما نیز به شکل جدی در دنیای نوتروپیک‌ها جستجویی کرده باشید، بدون شک نام فسفادیتیل سرین را شنیده اید. فسفاتیدیل سرین (NZT-48) نمیباشد اما به عنوان یکی‌ از بهترین مکمل‌های طبیعی مغز برای افزایش تمرکز، حمایت از حافظه و ثبات حالات خلقی‌ در نظر گرفته میشود. فسفاتیدیل سرین همچنین در زمینه کنترل سطح کورتیزول و کاهش وزن نیز کمک کننده می‌باشد و میتواند باعث کاهش علائم اختلال کم توجهی‌-بیش فعالی‌ شود. بسیاری از متخصصان سلامت حتی مصرف این نوتروپیک را به عنوان یک درمان طبیعی برای آلزایمر و آرکینسون توصیه میکنند.

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
شماره محصول383908-63-2
مترادفDistearoylphosphatidylserine, Phosphatidylserine, 1,2-dioctadecanoyl-sn-glycero-3-phosphoserine
فرمولC42H82NO10P
وزن مولکولی792.1
برچسب های محصول