مینرال

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

گلوکونات روی

گلوکونات روی نمک روی اسید گلوکونیک است. یک ترکیب یونی متشکل از دو آنیون گلوکونات برای هر کاتیون روی (II) است.
تماس برای قیمت

پیکولینات کروم

یک مطالعه در سال 1989 نشان داد که پیکولینات کروم (III) ممکن است در کاهش وزن و افزایش توده عضلانی کمک کند که منجر به افزایش استفاده از مکمل های مکمل کروم (III) پیکولینات می شود، تحقیقات به طور کلی نشان داده است که حساسیت انسولین را افزایش می دهد یا با طولانی شدن فعالیت خود و یا تنظیم تولید mRNA برای تولید بیشتر گیرنده های انسولین.
تماس برای قیمت

کلرید کروم بدون آب

کلرید کروم (III) (به انگلیسی: Chromium(III) chloride) با فرمول شیمیایی CrCl۳ یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم ۶۴۵۲۳۰۰ است. که جرم مولی آن 158.36 g/mol) می‌باشد.محلول آبی آن صورتی یا آبی رنگ است.
تماس برای قیمت

سدیم مولیبدات

سدیم مولیبدات یا دی سدیم مولیبدات (به انگلیسی: Sodium molybdate) با فرمول شیمیایی Na۲MoO۴ یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم ۴۳۸۴۴۵۰ است. که جرم مولی آن 241.95 g/mol (dihydrate) می‌باشد. شکل ظاهری این ترکیب، پودر سفید است.
تماس برای قیمت

سولفات روی یک آبه

سولفات روی (زینک سولفات) جامدی بلورین و بی رنگ است. این نمک به صورت بلورهای یک، شش و هفت آبه و یا نمک بدون آب وجود دارد. در میان اشکال مختلف سولفات روی هفت آبه (ZnSO4 .7H2O) دارای اهمیت خاصی می باشد.
تماس برای قیمت

سولفات مس پنج آبه

سولفات مس (II) یا کات کبود یک ترکیب شیمیایی با فرمول CuSO4 و یا ۵ آبه است. این ماده (که در اصل از خانواده نمکهاست) مجموع چند ترکیب است
تماس برای قیمت