فروس بیس گلیسینات

اين ملح آهن بهترين و جديدترين فرم آهن است که بالاترين قابليت جذب را در بدن داراست (تقريبا دو برابر آهن سولفات و آهن فومارات)
شناسه کالا در انبار: 20150-34-9
تماس برای قیمت

مزاياي فروس بيس گليسينات

اين ملح آهن بهترين و جديدترين فرم آهن است که بالاترين قابليت جذب را در بدن داراست (تقريبا دو برابر آهن سولفات و آهن فومارات)

عوارض معمول گوارشي مانند تهوع، استفراغ و يبوست که در اثر مصرف اکثر مکمل هاي آهن به ويژه سولفات آهن اتفاق مي آفتد، در حضور ترکيب آهن بيس گليسينات  به کمترين ميزان خود مي رسد.

در تحقيقاتي که بر روي اين نوع آهن صورت گرفته است، اثبات شده است که اين ملح آهن نسبت به ساير ملح ها (سولفات، گلوکونات و فومارات) ايمن تر و سالم تر بوده و کمترين ميزان سم زدايي را در بدن داراست.

علاوه بر اين، لازم به ذکر است محصولات آهسته رهش موجب مي شوند که آهن موجود در آن در يک دوره زماني طولاني تري در انتهاي معده و روده باز شوند که دارا بودن اين ويژگي نيز خود در جلوگيري از عوارض گوارشي ايجاد شده توسط آهن بسيار موثر مي باشد.

فروس بیس گلایسینات در این فرم ملکول آهن با آمینواسید شلات شده است. این ترکیب بسیار حل می شود. یک فرم پایدار از آهن در مقایسه با سولفات است. بنابراین عوارض گوارشی بسیار کمتری نسبت به املاح دارد. فراهمی زیستی در مقایسه با سولفات در بسیاری از موارد می تواند بالاتر باشد.

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
شماره محصول20150-34-9
مترادفFerrous Bisglycinate, Iron glycinate, Bisglycine iron(II) salt
فرمولC4H8FeN2O4
وزن مولکولی203.963 g/mol
برچسب های محصول