بلاش وود (ای بی سی-46)

سرطان عامل اصلی مرگ و میر در سراسر جهان است. تخمین زده می شود که در سطح جهان بیش از 17.5 میلیون نفر مبتلا به سرطان و 8.7 میلیون نفر در هر سال از این بیماری می میرند.
شناسه کالا در انبار: 943001-56-7
تماس برای قیمت

سرطان عامل اصلی مرگ و میر در سراسر جهان است. تخمین زده می شود که در سطح جهان بیش از 17.5 میلیون نفر مبتلا به سرطان و 8.7 میلیون نفر در هر سال از این بیماری می میرند. اکثر این سرطان ها از نوع تومور جامد هستند. در حال حاضر طیف گسترده ای از درمان های ضد سرطان  برای.تومورهای جامد در دسترس است.با این وجود ، علاقه زیادی به ابداع روش ها ی درمانی  جدید  در اواخر مراحل بیماری وجود دارد.(EBC-46) ، یک مولکول کوچک جدید دیترپن استر محسوب می شود که در توسعه درمان محلی تومورهای جامد به کار میرود.تیگلات تیگیلانول با استفاده از روش EcoLogic ™ از جنگلهای بارانی گرمسیری کوئینزلند استرالیا کشف شد. سنتزاین دارو در ازمایشگاه میسر نیست و از گیاه بومی استرالیا Blushwood جداسازی میشود. تیگلات تیگیلانول یک فعال کننده پروتئین کیناز C (PKC) است و هنگامی که به تومورهای جامد تزریق می شود باعث نکروز خونریزی وابسته به PKC ، مرگ سریع سلول تومور و نابودی نهایی تومورهای جامد می شود.

بلاش وود (Blushwood) نام مشترک بسیاری از گیاهان گلدار استرالیا است و اشاره دارد به ترکیبی که به عنوان درمان سرطان مورد بررسی قرار گرفت.

بنابراين گزارش دانشمندان اين پلاسما را از نوعي توت به نام "بلاش وود"که در جنگلهاي شمال کوينزلند وجود دارد استخراج کرده اند و با آن سرطانهاي پوست را درمان می کنند.

یجیانول تیگلیت (بلاش وود) که قبلا به نام EBC-46 شناخته شده است یک دارویی است که توسط شرکت استرالیایی اکوبایوتیکس Ecobiotics مورد کارآزمایی بالینی قرار گرفته است. این دارو از طریق غربالگری اتوماسیون فراورده های طبیعی از طریق انتخاب عصاره های گیاهی خالص شده کشف شد. سپس سنتز مصنوعی آزمایشگاهی این ترکیب در آزمایشگاه به منظور تایید ساختار شیمیایی آن انجام گردید. تیجیانول تیگلیت (بلاش وود) یک استر فوربال محسوب می شود که همراه با سایر ترکیبات به عنوان یک تنظیم کننده پروتئین c-کیناز عمل می کند.

تیجیانول تیگلیت عصاره ای از توت های سیاه و سفید منطقه کوئیزلند استرالیا محسوب می شود. این یک مشتق از تیجیلن-3-اون که دارای اسکلت تیجیلن است. از آنجایی که این ماده از طریق استخراج بدست می آید امکان وجود دیگر ناخالصی ها را امکانپذیر می سازد. مشاهدات نشان داد که دانه های گیاه حاوی مواد شیمیایی ضد التهابی در غلظت بالا است.

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
شماره محصول943001-56-7
مترادفTigianol Tiglate, Blushwood, EBC-46
فرمولC30H42O10
وزن مولکولی562.66 g/mol
برچسب های محصول