نانو کیمیا

 

به وب سايت رسمی شرکت نانو کیمیا خوش آمديد.

از مهمترين اهداف شرکت نانو کیمیا جلب رضايت مشتريان از طريق شناسايی و پاسخگویی نيازهای آنان با رعايت الزامات قانونی می باشد.همچنين شرکت در تلاش است، هزينه های مواد اوليه تحقیقاتی وارد شده به کشور را با حفظ کيفيت يا حتی بهبود کيفيت تقليل داده تا هزينه تمام شده محصول شرکت های توليدی تحقیقاتی و بهداشتی کاهش يابد.

شما مشتریان گرامی میتوانید برای ثبت سفارش و یا بررسی قیمت ها به قسمت تماس با ما مراجعه بفرمایید.

 

محصولات ویژه

بیوتین

بیوتن یکی از انواع ویتامین‌های B است که با نام ویتامین B7 نیز شناخته می‌شود، این ویتامین زمانی با عناوین کوآنزیم R و ویتامین H نیز شناخته می‌شد.
تماس برای قیمت

ایزوفلاون

ایزو فلاون ها اجزای عملگر موجود در دانه سویا می باشند.
تماس برای قیمت

فسفاتیدیل سرین

تمرکز. انرژی. حافظه. حال خوب. چهار چیزی که همه ما خواهان داشتن آنها به میزان زیاد تا آخر عمر خود هستیم. آیا فسفاتیدیل سرین میتواند در این زمینه به ما کمک کند؟
تماس برای قیمت

فسفا تیدل کولین

فسفاتیدیل کولین چیست ؟ فسفاتیدیل کولین (PC) یک فسفولیپید متصل به ذره کولین است. فسفولیپیدها حاوی اسیدهای چرب ، گلیسرول و فسفر هستند. قسمت فسفره ماده فسفولیپید – لسیتین – از PC ساخته شده است. به همین دلیل ، اصطلاحات فسفاتیدیل کولین و لسیتین اغلب به جای هم استفاده می شوند ، اگرچه با یکدیگرمتفاوت هستند. غذاهایی که حاوی لسیتین هستند بهترین منابع غذایی برای PC هستند. اگرچه به طور سنتی از PC برای حمایت از سلامت مغز استفاده می شود ، ولی می تواند از عملکرد کبد نیز پشتیبانی کند و سطح کلسترول را کنترل کند. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید که تحقیقات در مورد فواید این مکمل غذایی چه می گوید.
تماس برای قیمت